Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pruszków to idealne do zamieszkania miejsce będące intrygującym połączeniem spokojnego zakątka z aglomeracją warszawską, której to dynamicznie rozbudowujące się miasto jest ważną częścią składową. Niewielka odległość od stolicy ma swoje niewątpliwe walory i wpływa korzystnie na tutejszy rozwój, styl życia mieszkańców, ich pracę i wypoczynek.

Dojazd z Pruszkowa do centrum stolicy zajmuje około dwudziestu minut. Dla pracujących w Warszawie to doskonałe rozwiązanie. Z całą pewnością mniej czasochłonne, niż próba przedostania się samochodem z jednej strony Warszawy na drugą.

Dalsze atuty komunikacyjne Pruszkowa to bliskość węzła autostrady A2, przebiegające przez miasto trzy drogi wojewódzkie, bliskie położenie obwodnicy Warszawy oraz Aleje Jerozolimskie łączące Pruszków z centrum stolicy.

Pruszków to kompletna sieć placówek edukacyjnych, liczne sklepy, przychodnie, sprawnie działające służby komunalne, zakłady usługowe i warsztaty, czyli wszystko to, czego człowiek potrzebuje by sprawnie  funkcjonować.

Stosunkowo niskie koszty utrzymania to ogromny atut Pruszkowa. Przy zarobkach adekwatnych dla stolicy kraju siłą nabywcza przeciętnego Pruszkowianina jest o wiele wyższa, niż mieszkańców innych części kraju.

Keramic Dom położony jest u zbiegu ulic Niklowej, Polnej i Ceramicznej w południowej części centrum Pruszkowa. To cicha i spokojna okolica o zabudowie parterowej. Inwestycja jest doskonale zlokalizowana. Zapewnia mieszkańcom wszelkie niezbędne ułatwienia i doskonałą infrastrukturę w zasięgu ręki.

Około ośmiuset metrów spacerem znajduje się park Potulickich. Jest to cudownej urody, pełne zieleni i starodrzewu miejsce z niebywałym w skali Europy układem przestrzennym oraz imponującym zespołem pałacowym. Trzysta metrów od Keramic Dom znajduje się targowisko miejskie. Na miejscu można zaopatrzyć się w produkty spożywcze dostarczane z podmiejskich gospodarstw rolnych.

W promieniu jednego kilometra zlokalizowane są apteki, przychodnie, liczne sklepy a także przedszkola i szkoły, zarówno podstawowe jak i średnie. Do dworca kolejki WKD nieśpiesznym tempem można dojść w niecałe sześć minut. Kolejka dojeżdża do centrum stolicy w dwadzieścia minut., Dworzec PKP zlokalizowany

jest w odległości około półtora kilometra i stanowi alternatywę dla innych środków komunikacji.

Odległość do Alej Jerozolimskich to półtora kilometra, do węzła autostrady A2 cztery kilometry, a do trasy katowickiej około sześciu kilometrów. Jedno jest pewne, mieszkając w Keramic Dom nie traci się czasu na dojazdy. Wszędzie jest blisko!